İŞLETMELER İÇİN E-TİCARET

ekisimkani.org ile işletmeler, markalarının E-ticaret mağazalarını açıp ürün ve hizmetlerinin satışını yapabilirler. ekisimkani.org ’da e-ticaret sitesini açacak olan İşletmeler için seçeneklerimiz şunlardır:

 

 

 

ister sadece işletmenizin mağazası,ister işletmenizin pazaryeri

ekisimkani.org , işletmelerin sadece kendi ürün ve hizmetlerini sunacak bir işletme mağazası açabilmelerine olanak sağlar.

Diğer taraftan dilerseniz, mağazanızı pazaryerlerinde bulunabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede sadece kendi sektörünüzden değil dilediğiniz her sektörden kazanç sağlayabilirsiniz.

Ürün ve fırsat bir arada

ekisimkani.org ile ister ürün isterseniz şehir fırsatı satışı yapabilirsiniz. ekisimkani.org ’un fark yaratan bir özelliği de sadece ürün satışı yapılan bir e-ticaret sitesi olmayıp hizmet ürünlerini de sunabileceğiniz fırsat sitesi özelliğini de barındırmasıdır.

Bir ürün binlercemağazada sergilensin

Siz normalde bir e-ticaret mağazası açtığınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızdır.

ekisimkani.org ’un sağladığı fark yaratan özellik sayesinde sizin mağazanıza yüklemiş olduğunuz ürün ve hizmetler, magzanolsun altyapısını kullanan binlerce mağazada yayınlanmaya başlar.

Ürününüzü satanbinlerce satıştemsilciniz olsun

İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz.

Size özelbir danışmanınız olsun

ekisimkani.org ile çalışmaya başlar başlamaz, sizi sisteme dahil eden mağaza bayi, size danışmanlık yaparak her türlü konuda yol gösterir ve yardımcı olu Biz buna kısaca: “Öyle bir mağazan olsun ki binlerce satıcısı olsun.” diyoruz.

Sanal eğitimler veAkademi altyapısı

Mağazanolsun ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm belge,rehber ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz

Sahip olacağınız e-ticaret mağazalarınızda sizlere kolaylık sağlayacak şekilde sunduğumuz hizmetler
1.Adınıza alacağınız mağaza isminiz, ömür boyu size ait ve miras bırakma hakkına sahip oluyorsunuz.
2.Google’den mavitrent.com ile giriş yapıyorsunuz.
3.Mağazalarınızın şifresini siz belirliyorsunuz 4.Arka panelden mağaza dizayn değişikliği/ kategori aç/kapat özelliği/Kazanç takibi/ tedarikçi takibi ve daha bir çok özelliği ile size özel kullanabiliyorsunuz.k

komisyon oranlarımız

 • Satici pirimi
 • Aracı pirimi
 • Mağazan olsun pirimi
 • Para puan pirimi
 • Örnek! Magazanolsun pirimi%4
 • Para puan pirimi %1
 • Aracı pirimi (yani seninpayin %3 veya 5 olucak
 • Mağaza sahibine sattığı için pirim%4 Topla
 • Bu dağılım minumum%12 olucak/ Bu dağılım %20/30/40/50 Detaylar icin iletisime gecin lütfen
 •  
 • Magzanızı acmak icin yapmanız gereken tek sey https://www.mavitrent.com/girisyap 
 • Hemen üye olun bizimle iletisime gecin
%d blogcu bunu beğendi: