Üye ol

Üye OlÖncelikle sizi tebrik ediyorum               

Üye ol.Sitemizde bahsettiğimiz iş modelini detaylı bir şekilde inceleyerek büyük   fotoğrafı görüp kafanızda canlandırdığınız hayallerinizi gerçekleştirmek için,  ekonomik özgürlüğe yelken açmak adına vermiş olduğunuz bu karardan   dolayı  sizi tebrik ederim. Siz bu tercihinizle PİAFF NETWORK'UN büyük   ailesine katılacak ve hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayacaksınız.Şirketimize temsilci kaydınızı Gerçekleştirmeniz sonrasında sizinle irtibata geçirilerek bu konuda gerekli destek sağlanacak, kafanıza takılanhususlarvarsa bu konuda gerekli açıklamalar tarafınıza yapılacaktır. Ayrıca işinizi büyütme noktasında yanınızda her zaman bir yardımcınızın olduğunu unutmayacaksınız. Biz sponsorunuz olarak sizin kazanmanız için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Biz PİAFF NETWORK ailesi olarak aramıza yeni katılan her arkadaşımızı bu işte liderliğe ulaşma noktasında bir aday görüyor, İşimizin güzelliklerini beraber yaşamayı, kazandığımızı birlikte paylaşmayı arzu ediyoruz. Siz yeter ki kazanmak isteyin ve işimizi ciddi manada yapmayı düşünün. Biz hep sizin yanınızda olarak bu konuda destekçiniz olacağız.

Şimdi yapmanız gereken alt bölümdeki butonu tıklayarak şirketin sayfasındaki TEMSİLCİ BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK daha sonra Bu formda gerekli bilgileri doldurarak formun alt tarafındaki temsilciliğimi başlat butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temsilci olduktan sonra şirket size temsilci numaranızı ve şifrenizi sms olarak cep telefonunuza gönderecektir.Mesaj geldiği zaman üyeliğin kabul edilmiş demektir.Temsilci numaranız ve şifreniz geldikten sonra www.piaffnetworking.com adresine gireceksiniz.Şirketin sitesine girdikten sonra şirketin ana sayfasının sağ üst tarafındaki TEMSİLCİ GİRİŞİ bölümüne tıklayarak önünüze çıkan penceredeki temsilci no ve şifre yazan bölümlere şirketin gönderdiği temsilci numarasını ve şifrenizi yazarak giriş yap butonu tıklayarak kişisel sayfanıza girip tüm işlemlerinizi oradan yapabilirisiniz.Üyeliğiniz size ve ekibimize hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz.

Not: Üyelik formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Katalog size ücretsiz gönderilecektir. Sadece size katalogu getiren kargo görevlisine kapıda 4 TL kargo ücreti vereceksiniz.