Üye ol

Kumanyacı Üye Ol


Kumanyacıyı inceleyip ÜYE olmayı düşünen değerli Kardeşim; Bu iş fırsatının yaşamınızda yeni bir sayfa açacağını düşünerek bu işe adım atmanızı tavsiye ederim. Çünkü işimizi tam manasıyla kavradığınızda bu işi büyütmek için atacağınız adımların planlarını yapmaya başlayacaksınız. Bizimle hemen irtibata geçip yardım isteyeceğinizi düşünüyorum. Heyecan işimizin önemli unsurudur.

KUMANYACIYA ÜYELİĞİNDE ELDE EDİLECEK KAZANIMLAR

1-Her ay evinize aldığınız temel gıda ürünleri ve değişik kategorilerde binlerce çeşit ürün yelpazesiyle artık kendi marketinizden alışveriş yapacak ve bununla birlikte sermayesiz iş kuracaksınız.Artık sizinde bir gelir kapınız olacak..Haydi başlıyoruz!

2-Kumanyacıda patron siz olacak, kazancınız sizin çalışmalarınıza göre şekillenecek. Performansınıza göre güzel paralar kazanabileceksiniz. Özgür bir çalışma atmosferinde zamanı siz ayarlayacak vaktini kendiniz belirleyeceksiniz.

3-Çay, şeker, yağ, salça ve daha birçok temel gıda maddesinin bulunduğu bu network ticaret planıyla rahat bir şekilde işinizi inşa edecek bu kazanç sistemini herkese rahatça anlatacak işinizi büyütmede bu durum size kolaylık sağlayacak.

4-Güçlü bir sponsor desteğiyle Liderler Takımında bulunarak her zaman sizin yanınızda olan güçlü bir ekiple çalışma fırsatını yakalayacaksınız. Eğitimler, dökümanlar ve ekip çalışmasında üye desteği sizleri bekliyor.

BUNLARI SÖYLEDİKTEN SONRA ŞİMDİ ALT BÖLÜMDE BULUNAN HEMEN ÜYE OL BUTONUNU TIKLAYARAK ÜCRETSİZ OLARAK EKİBİMİZE DAHİL OLABİLİRSİNİZ. BİZ SİZİNLE EN KISA SÜREDE İRTİBATA GEÇECEK VE İŞİMİZİN TÜM DETAYLARINI ANLATACAĞIZ.

 


Mail: abdullahbay73@hotmail.com
Mobil: 0505 539 40 84