Piaff Nasıl Bir İş

Piaff Nasıl Bir İş

Piaff Nasıl Bir İş

Nasıl bir iş.Piaff networkinng sunmuş olduğu çalışma planıyla biz değerli üyelere kariyer yapma fırsatı sunmaktadır. Bizler temsilci olan kişilere yani ekibimize katılan arkadaşlarımıza kazandırmaya devam ediyoruz. Piaff ailesine katılan kişiler güçlü dinamik ve ekip ruhuyla hareket eden ve hedefleri büyük olan bir gurupta yer almaktadırlar. Sizler aşağıda anlatmış olduğumuz kazanç planını dikkatlice incelediğinizde hayallerinizin size ne kadar yakın olduğunu fark ederek çalışmalara hemen başlayacağınıza inanıyoruz

Kafanıza takılan tüm soruların cevabını bizlere sorabilir işimizle alakalı tüm detayları bizden öğrenebilirsiniz. Piaff networking gelecek nesillere iyibir yaşam sunmak için Anıl giyim kalitesiyle ülkemizdeki tüm insanlara network anlayışıyla harika iş fırsatıyla para kazanmalarını sağlamaktadır.

ŞİMDİ SİSTEMİMİZİN DETAYLARINI İNCELEYELİM

Sistemimize yeni kayıt olan ve sipariş vermeyerek sistemde pasif kalan kişiler ÜYE olarak adlandırılmaktadır.Bireysel satış yapan ve ekip kurmayan kişiler AKTİF ÜYE olarak adlandırılmaktadır. Sistemimizdeki Aktif Üyelerin kazancı, aldıkları ürünlerden %30-40 satış karı ve kampanyalı ürünlerden kazanımdır. Günlük, aylık ve sezonluk kampanyaları takip ederek ekstra kazanç elde edilebilmektedir.

3 Ay boyunca hiçbir sipariş vermeyip alt üye de kaydetmeyerek pasif kalan kişiler PASİF ÜYE ismini alırlar. Pasif üyeler +3 ay daha pasif kalmaları durumunda sistemden kayıtları düşer. (Yani toplam 6 ay sipariş vermeyen temsilcilerin kaydı düşer.)Tekrar sistemden kayıt olabilme imkanına sahiptirler

*Kaydı düşen temsilciler diledikleri zaman tekrar üye olarak çalışmaya yeniden (sıfırdan) başlayabilirler.

Altına üye yapan kişi lider adayıdır. Ekip kuran ve ay bazında 100 tl sipariş veren ya da direkt bağlı 2 yeni aktif üye yapan kişi TEMSİLCİ olarak adlandırılmaktadır. Bu kişiler artık yeni insanlara Piaff’ı anlatarak temsil etmiş olacaklardır. Bu yüzden iş planını doğru bir şekilde öğrenmeleri gerekmektedir.

TEMSİLCİLERİN alt ekibinden iki kol çalışmalıdır. Prim hakedişinin olabilmesi (cariye yansıyabimesi) için liderlerin o ay içerisinde 100 tllik sipariş vermesi ya da kariyerine göre aktif alt üye kaydetmeleri zorunludur. Temsilcilerin kazancı aldığı ürünlerden %30-40 Satış Kârı, Kampanyalı Ürünlerden Extra Kazanım, Seviyesine Göre Ekibinden PRİM kazanımıdır.Piaff kazandırır.

TEMSİLCİLER ve üst kariyer basamakları 5 kademede alt üyelerin yapmış oldukları satışlardan prim kazanır.Kademeli sistemle bizlere prim dağıtımı yapılmakta kariyerlerde bonus kazanılmaktadır.
1. Seviye : Sizin yapmış olduğunuz alt üyelerin satışlarından %5 kazanırsınız.
2. Seviye : Alt Üyelerinizin yaptığı alt üyelerin satışlarından %4 kazanırsınız.
3. Seviye : 3. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %3 kazanırsınız.
4. Seviye : 4. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %2 kazanırsınız.
5. Seviye : 5. kademedeki alt üyelerinizin satışlarından %1 kazanırsınız.

Örneğin,
1. Seviye Alt üyelerinin Satışı 5000TL. Bu seviyedeki kazancı %5 oranla 250 TL.
2. Seviye Alt üyelerinin Satışı 6000TL. Bu seviyedeki kazancı %4 oranla 240 TL.
3. Seviye Alt üyelerinin Satışı 7000TL. Bu seviyedeki kazancı %3 oranla 210 TL.
4. Seviye Alt üyelerinin Satışı 8000TL. Bu seviyedeki kazancı %2 oranla 160 TL.
5. Seviye Alt üyelerinin Satışı 9000TL. Bu seviyedeki kazancı %1 oranla 90 TL.

NOT:Sistemimizde ASİSTAN seviyesi ve üzeri, 5 kademede alt üyelerinden prim kazanmanın yanısıra ekstradan seviyesine göre KARİYER YÜKSELTME BONUSLARI ile ödüllendirilmektedir.