Piaff Misyonumuz

Piaff Misyonumuz

Piaff Misyonumuz

Misyonumuz.1980 yılından itibaren Anıl İç Giyim, Piaff Networking olarak uluslar arası sektörde hem ihtiyaca yönelik hem de kişinin zevkine hitap edecek yenilikçiliğimizle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.Bu çerçevede çalışmalara devam ediyoruz.

Sektörümüzde dünyanın en güçlü üretim ve tasarım şirketi olmakla birlikte, yüksek kaliteli tasarımlarımızı üretmeye devam ederek, uzman kadro ve profesyonel ekiplerimizle güzellikleri elde etmeyi planlıyoruz.Yerli sermayeyiz

Bu alandaki kararlılığımızı dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de sürdüreceğiz. İstikrarlı bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz.

Anıl İç GiyimPiaff Networking koleksiyonlarını farklı yaş gruplarının seçenek ve beklentilere göre tasarlar, koleksiyonlarımız çok geniş ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetinde dünya çapındaki en iyi hizmeti sunmaktayız.Şirketimizin en büyük meziyetlerinden biride budur.

Koleksiyon tasarımlarımız sadece bayanlarla sınırlı olmadığı gibi erkek, çocuk, ev tekstili ve diğer ürünlerle her kesim gurubuna hitap ettiğimiz açıktır. Buda şirketimizin temsilcilerine sunduğu büyük avantajdır. Yeni ürünlerle çeşidimizi artırıyoruz.

Avrupa, bizim için ana hedef pazar olmayı sürdürmekle birlikte iç giyim alanında muhteşem tasarımlara imza atmamızı sağlamaktadır.Ekibimizle büyüyoruz.

Her geçen gün kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz ile daha çok çeşit ve farklılıklar oluşturdukça bu hacmi olumlu yönde değerlendirebildiğimiz için 2011 yılından itibaren doğrudan satış Networking sisteminde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.