Ek İşler

Ek İşler

Ek İşler

Çok uzun zaman önce başlamış olduğu serüvenine bugün yüzlerce kişi ile birlikte devam etmekte olan ve yüksek üretim kapasitesi ile birlikte sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya ulaşmayı başaran Piaff Networking, en moda tasarımları ile birlikte her kesime hitap edebilmektedir.Ülkemizde otuz yedi yıldan bu yana kalitesini ispatlamış Anıl markası şu an birçok kişi tarafından tanınmakta ve bu ismi duyduklarında kaliteli ürünler akla gelmektedir.

Firmamız çoğunluğu Anıl kalitesi olan Tekstil ürünlerini seyyar mağazamız olan katalogla üyeleri vasıtasıyla müşterilere ulaştırmak da ve kişilerin bu ürünleri mağazaya gitmeden sipariş vererek temsilciler kanalıyla almalarını sağlamaktadır.Kişilerin beklentilerine en uygun tasarımları yapan ve  model zenginliğini sürekli olarak arttıran firma, başarısını daha da arttırmak için Doğrudan satış  sistemi ile çalışmaya karar vermiş ve bu anlamda evden çalışmak isteyenler için de oldukça cazip bir seçenek sunmuştur.

Ek işler Araştırması yapan arkadaşlar bir şeyler yapmak istiyorum ama karar veremedim diyenler yerli sermayenin gururu ülkemizin kalkınmasında ekonomik olarak katkıda bulunan insanların bütçesinin güçlenmesi noktasında sunmuş olduğu ek gelir çalışma modeli ile Piaff Network Marketing sistem sizlerin tercih edebileceği harika özelliklere sahiptir. Bizler işimizin tüm püf noktalarını bilen kişiler olarak sizlerin elinden tutup başarıya giden yolda birlikte arkadaşlık yapmak istiyoruz.

Uzun yıllardan bu yana edinmiş olduğumuz Network Marketing tecrübesiyle yolumuzun aydınlık ve başarıların bizim için zor olmadığını düşünüyoruz.Atacağımız adımlarla ortaya koyacağımız Üstün performansla sizleri Piaff Network Marketing de zirveye taşımak düşüncesindeyiz.Büyük fotoğrafı görüp hayalinizin gerçekleşmesini istiyorsanız ben de o büyük fotoğrafın karesinde yer alacağım diyorsanız biz size destek vermeye hazırız.Şimdi söz sırası sizde diyerek sitemizde üye ol sayfamızdan temsilci kaydınızı yapıp piaff ailesine katılarak bu güçlü ekibin çalışanı olabilirsiniz.Sponsorumuz olarak Biz hazırız.Sizde hazırsanız hemen şimdi işe başlayıp beraberce yol alabiliriz.

Her sene dört kez ürün kataloğu çıkartan ve satış temsilcilerine yaptıkları satış üzerinden prim kazanma olanağı sunan Piaff Networking, kazandırılan her üye için prim kazanma imkanı da tanıyor. Evde iş imkanı ilan seçeneklerinde en çok dikkat çeken ve en güvenilir kurumların başında yer almayı başaran Piaff Networking, son yıllarda hızla yükselişe geçerek sahip olduğu yeri sağlamlaştırmaktadır.

Piaff Networking Sistemi Nasıl İşliyor?

Ek iş fırsatları arasında en cazip fırsatlardan biri olan ve kendi evinizdeyken rahatınızı bozmadan para kazanmanıza imkan tanımaktadır. Katalog ile satış yaparak para kazanacağınız bu sistem, yaptığınız satışlardan % 30 oranında da kar elde etmenizi sağlamakta. Evde ek iş imkanı için Piaff Networking tercih edenler, çevrelerindeki kişiler ile bir ekip kurarak kendi kariyerlerinde önemli bir sıçrayış yaşama şansı elde edebilirler. Sektördeki en güvenilir kuruluşlardan biri olması sebebi ile içiniz rahat bir şekilde çalışabileceğiniz bu kuruluş, herhangi bir üyelik ücreti almadan ve ücretsiz olarak gönderdiği kataloğu ile sizlere iş fırsatı sunmaktadır.

Para kazanmanın yolları arasında en avantajlı seçeneklerden biri olan Piaff Networking sayesinde siz de ev bütçesine katkı yapma ve kendi ekonomik özgürlüğünüze sahip olma fırsatını kaçırmayın.Biliyorsunuz fırsatlar her zaman insanın ayağına gelmiyor.Kişiler bazı vakitlerde sunulan en güzel imkanlardan haberdar olmayarak bunlardan mahrum kalıyorlar.Bizde herkeslere diyoruz ki; duyduk duymadık demeyin Piaff Network Marketingde yükle üyelerimize para kazandırıp liderler çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Sizde bu güzel fırsatlardan yararlanmak ve ek işler noktasında bu sistemde çalışmak istiyorsanız sizleri heyecanla ekibimize davet edip çalışmalar yapmak için hazırız.