Piaffta Ocak Sadakat Kampanyası

Piaffta Ocak Sadakat Kampanyası

Piaffta Ocak Sadakat Kampanyası

Değerli Piaff Network temsilcileri, şirketimiz yeni bir yılın başında 2018 yılının ilk ayında üyelerimizi sevindirecek ve onların daha çok kazanmasını sağlayacak süper bir kampanyayla bizleri mutlu etmiştir. Firmamız ocak ayında sıcak satışta başarılı olan ve bu konuda gerçekten ikna kabiliyeti ile şirketimizin ürünlerini müşterilerini satarak hem firmamız açısından avantaj hem de kendilerinin daha çok kazanmasını sağlamaları sebebiyle onları ödüllendirmek amacıyla çeşitli hediyeler ve ekstra kazançların olduğu Ocak sadakat kampanyasıyla temsilcilerimize imkân sunmaktadır. İşine sadakatle bağlı olan kişiler bu fırsatı değerlendirip Ocak ayı içerisinde belirli miktarlarda siparişleri yakaladıklarında onlara verilecek hediyeleri siteden yayınlayarak teşvik edici Çalışmalara devam etmektedir.Firmamızın yaptığı bu kampanya üyelerin satışlarını hızlandırarak kazançlarını artırmıştır.


Sadakat Kampanyası Detayları

 

Ocak 2018 de sıcak satış performansını üst seviyelere çıkaran üyeler şirketimizin onları ödüllendirmek amacıyla vermiş olduğu hediyelerle kazançlarına kazanç katacaklardır.Bazı temsilcilerimiz katalog satışında gerçekten üstün yeteneğe sahip olduklarından ay içerisinde birden fazla sipariş vererek bu konuda başarılarını tescillendirmektedirler. Onların bu gayretlerinden ve Ortaya koymuş oldukları üstün başarılarından dolayı ekstra kazanım sağlamaktadır.Hediye seçiminin Anıl kalitesinde ürünler olması temsilcileri daha da hareketlendirmektedir.1 Ocak-15 Ocak tarihleri arasında 350 TL sipariş veren 15-31 Ocak tarihleri arasında aynı oranda sipariş verdiklerinde Sadakat kampanyasında AN 9270 kodlu ürünü hediye almaktadır.Bunun yanında 1 Ocak-15 Ocak tarihleri arasında 500 TL sipariş veren 15-31 Ocak tarihleri arasında aynı oranda sipariş verdiklerinde Sadakat kampanyasında AN 9345 ve AN9270 kodlu ürünün ikisini almaya hak kazanmıştır.Yani sipariş limitleri yükseldikçe hediye sayısı artmıştır.

 

Yine bunun yanında 1 Ocak-15 Ocak tarihleri arasında 750 TL sipariş veren 15-31 ocak tarihleri arasında aynı oranda sipariş verdiklerinde Sadakat kampanyasında AN 9345 ve AN 9270 ve AN 9359 kodlu ürünlerin hepsini alabilecektir. Bu kampanyadan sizde istifade etmek istiyorsanız şirketimizin Sadakat kampanyası reklamına tıklayarak detayları öğrenip bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi diyorum ki sıcak satışı seven temsilcilerimiz bu kampanyayı iyi şekilde değerlendirerek ayağınıza gelen bu fırsatı kaçırmamak amacıyla bu ay içerisinde daha fazla satışa zaman ayırıp müşterilerinize daha çok ürün satarak bu baremleri tutturup hediyeleri alabilirsiniz. Anıl kalitesindeki Bu hediyelerin kaçırılmayacak fırsat olduğunu söylüyor sizleri Sadakat kampanyasından başarılı bir şekilde çıkmanızı temenni ediyorum.Ekibimde bu kampanyadan faydalanacak birçok kişi olduğunu düşünüyorum.

 ::Yorum Yapanlar::Yorum Yapmak İçin Boş Alanları Doldurunuz..!