Piaff Ocak Ayında Çil Çil Altın Dağıtıyor

Piaff Ocak Ayında Çil Çil Altın Dağıtıyor

Piaff Ocak Ayında Çil Çil Altın Dağıtıyor

Piaff Ocak ayında çil çil Altın Dağıtıyor. Network Marketing sistemi ile çalışan Piaff şirketimiz yeni yılın ilk ayında temsilcilerini teşvik etmek onların çalışma hızını artırmalarına katkı olması hasebiyle 2018 Ocak ayı içerisinde temsilcilerin ortaya koymuş olduğu performansına  göre kendisinin belirlemiş olduğu kampanya hedeflerini tutturan kişileri ödüllendirmektedir. Şirketimiz Bu yapmış olduğu kampanyalarla temsilcilerin daha Aktif olması ve işlerine daha sıkı sarılmasını sağlamak işimize zaman ayırırken daha mutlu bir şekilde işe bilenmeleri içindir.

Bizde Piaff liderleri olarak şirketimizin kampanyaları çeşitlendirerek bu şekilde değişik tarzlarda uygulayıp hediyeler dağıtarak kişilerin dikkatini çekip kampanyaya eğilim göstermeleri bizi mutlu etmiştir. Hafta içerisinde Şirketimiz indirim kampanyası bazı zamanlarda ürün hediye kampanyası bunun yanında kendisinin belirlemiş olduğu farklı seçeneklerin olduğu kampanya modellerini bizlere sunmaktadır. Üyelerin haberdar olması için sms atılarak bilgilendirilmektedir.

Piaf Network Marketing sistem Ocak ayının içerisinde Sadakat kampanyası yaparak şirketimizin limit olarak koymuş olduğu tutarları 1 -15 Ocak arası ve 16 Ocak 31 Ocak arası verilen siparişlerin kampanya tutarları ya da üzerinde olması sağlandığı takdirde Anıl marka kaliteli pijama takımlarını hediye ederek gerçekten sıcak satış yapan temsilcilerimize harika bir fırsat sunmuştur. Hediyelerin temsilcilere kampanyanın başlangıcında gösterilmesi harika bir durumdur.

Bunun yanında bu kampanyalara ilave olarak şirketimiz daha fazla çalışma gösteren ben sıcak satışın yanında temsilcide yaparak hediye kazanmak istiyorum diyen kişiler için de yine Ocak ayı içerisinde yeni kayıt açarak ve bunu en az 10 tane aktif üyeye dönüştürdüklerinde o kişilere gram altın hediye edecektir. Temsilcilerimizin Bu güzel fırsatları değerlendirmesi için yeni yılın bu ilk ayında işimize daha fazla zaman ayırarak planlamalarını daha verimli şekilde getirip iyi bir çalışma anlayışıyla bu hedefleri tutturup hediyelerini kazanacaklarına canı gönülden inanıyorum.

Piaff Network da 2000'den fazla temsilcim bulunmakta ve bunlara şöyle bir baktığımda bazı üyelerin katalogdan satış noktasında harika çalışmalar yaptığını ve her ay yapmış oldukları alışverişlerinin sipariş tutarlarına baktığımızda çok başarılı olduklarını gözlemlemekteyim. Şirketimizin vermiş olduğu istatistikler içerisinde yeni kayıt olanlar da bize gösterilmektedir. Bundan dolayı her ay gelen yeni temsilcilerin hangi üyelerimiz tarafından yapıldığını ve hangi kişilerin yeni kayıt açma da başarılı olduğunu bilgisini bizler görebilmekteyiz.

Şirketimiz genel manada Hem iyi satış yapan kişileri hem de ben sahaya çıkarak takım oluşturup ekibimi genişletip kariyerimi zirveye taşımak istiyorum diyen insanların olduğunu görerek iki türlü çalışan kişilere her yönüyle destek vermek amacıyla kampanyaların modelini buna göre ayarlamaktadır. Mesela ocak ayı içerisinde Yeni temsilci noktasında sosyal medyadan reklam dağıtarak ve kendi bulunmuş olduğu çevresinde şirketimizin kazanç planını tanıtıp ürünlerinden bahsederek onların iş imkanı ile tanışması için davette bulunup sisteme dahil edenlere altın ödülü vererek bu şekilde taltif etmesi biz üst liderler tarafından memnun edici bir davranıştır.

Bazı kardeşlerimiz eğer ben on üye yapıp aktif edemem diyorlarsa onlara da ayrı bir seçenek sunarak beş temsilci kaydettiklerinde ve bu kişilerin sipariş vererek aktif olmalarını sağladıklarında pijama takımı hediye edip ödüllendirmektedir. Ben sizlere şunu ifade ediyorum bu fırsatı iyi değerlendirdiğinizde bir taşla birden fazla kuş vurmuş olduğunuza şahit olacaksınız. Hem kariyerinizi yükseltip Hem de yeni insanların gruba dahil olmasından dolayı işinizi büyütmenin çok önemli bir adımını sağlayıp ekibinizi genişletmenin avantajıyla çalışacaksınız.Bu pozitif kazanç sizlerin önünü açacak daha fazla gayretinizi sağlayacaktır.

2018 yılının böyle güzel kampanya ile başlayıp diğer aylarda da sizlerin işinizin daha iyi noktalara gelmesine yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Geniş ürün yelpazesi, üyelerin güzel kazanımlar elde etmesi için hazırlanmış kariyer planı ve ay içerisinde sunulan birçok kampanya çeşitlerinden istifade etmek istiyorsanız piaff lider ekibimize sizi almaktan mutluluk duyarız. Ücretsiz temsilci olmak için sitemizde ÜYE OL sayfasına girerek en alt bölümdeki banneri tıklayıp açılan formda bilgilerinizi girip üyeliğinizi başlatabilirsiniz.Desteğimiz sonuna kadar sizinle olacaktır.::Yorum Yapanlar::Yorum Yapmak İçin Boş Alanları Doldurunuz..!