Piaff 2018 Yeni Kataloğu Çıktı

Piaff 2018 Yeni Kataloğu Çıktı

Piaff 2018 Yeni Kataloğu Çıktı

Piaff Network Marketing sistem 2018 yılına bomba gibi girerek kazanç planında büyük değişiklikler yaparak temsilcilerine sürpriz yaptı. Şirketimiz ortaya koymuş olduğu performansıyla yerli Network firmaları arasında farkını göstererek bu kategoride Türkiye'de zirveye tırmanıp yerini almak istiyor. Piaff Networking 2017 Aralık ayında çıkarmış olduğu katalogunda yeni bir adım atarak uzun yıllardan bu yana Tekstil alanındaki portföyünü geliştirip bununla birlikte yeni ürün çeşitlerini kataloga koyarak ileriye dönük büyük hedefleri olduğunu ortaya koydu. Hem ürün çeşidinin artması hem de kazanç planında yapmış olduğu çok büyük değişiklikler piaff Networking firmasına İlgiye artırarak ek iş yapmak isteyen kişiler için tercih konusunda önemli bir yere sahip oldu.
 
Piaff Networking evde çalışarak para kazanmak isteyen kişiler için gerçekten büyük Fırsatlar sunmaktadır. Şirketimize yeni başlamak isteyen insanlar için 2018 yılının ilk katalogu olan Şubat ayında çıkan bir Mart itibarıyla satışa sunulacak müthiş ürünlerin yer aldığı katalogumuzu mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Şirketimiz bu katalogda bayanların çok seveceği ve satışlarını kolaylaştıracak birçok değişik ürünü bizlerin satması için hizmetimize sunmuş ve bundan dolayı ilgi odağı olmuştur. Takdir edersiniz ki tekstil ürünleri her eve lazım olan ve kişilerin mutlaka kullanması gereken ürün çeşitleri arasındadır. 2018 Şubat katalogunda toplamda 400 sayfa olan içerisinde yaklaşık 300 sayfası Tekstil olan bu katalogumuz ihtiyaç duyduğumuz birçok ürünü kapsamakta satış bakımından kolay şekilde sunabileceğiniz harika ürünler içermektedir.

Piaff Yeni katalogunda Tesettür Gurubu Arttı

Bizler şu an 2018 Şubat kataloguna baktığımızda içerisinde daha önceki kataloglardan farklı birçok model ürünü görmekteyiz. Firmamız tesettür giyimi noktasında kişilerin talebini yeni çıkan katalogda ziyadesiyle karşılamış ve bu tarz ürün satacak kişiler için büyük olanak sağlamıştır. ECOPİA markasıyla  temizlik ürünlerimiz Aralık katalogundaki gibi aynı şekilde yerini almış  sağlıklı bir şekilde temizlik yapmak isteyen insanlar için hem kendilerinin kullanması hem de satışa sunmaları için Yeni katalogumuzda bulunmaktadır. Bunun yanında geçen katalogumuzda çok fazla satışı olan Kişilerin tercihi noktasında ön sıralarda bulunan pratik mutfak araçları 2018 Şubat katalogunda daha fazla ürün çeşidiyle yerini alarak kişilerin beğenisine sunulmuştur.
 
Şunu ifade etmek istiyorum ki Piaf Network Marketing sistemi tanıdığınız da yeni katalogu elinize aldığınızda firmamızın ne denli güçlü bir yapıya sahip olduğunu Network firmaları arasında ayrıcalıklı bir yapıya sahip olduğunu fark edeceksiniz. Yeni çıkan Piaff katalogu gerçekten ilkbahar döneminde temsilcilerimizin Satışlarını çok fazla etkileyecek para kazanmaları noktasında onlara büyük katkı sunacaktır.Şirketimiz ekibimize yeni dahil olacak insanlara ücretsiz üyelik fırsatı sunmakta ayrıca yeni çıkarmış olduğu katalogunu bedava vererek sadece kargo parasıyla işe katılabilme fırsat vermektedir.Piaff yeni katalogu görmek istiyorsanız ve bir an önce benim elimde de bu katalog bulunmalı fikriniz varsa sitemizden üye ol kısmından hemen formunuzu doldurarak ekibimize dahil olarak ilk adımını atmış olabilirsiniz.
 ::Yorum Yapanlar::Adı Soyadı: Nebahat kaya
Yorumu: Çok begendim üye olmak istiyorum
____________________________________________________________________

Yorum Yapmak İçin Boş Alanları Doldurunuz..!