ücretsiz üyelikle ek iş fırsatı,ek iş,ek gelir,para kazanmak,evden iş
  • Tıklayın Kayıt Olun
  • piaff

üye ol

ÜYE OLMANIN AYRICALIKLARI?

yes Sıfır risk sermaye bağlamadan,üyelik ücreti ödemeden işe sahip olarak hayallerinize ulaşabilme imkanına kavuşacaksınız.

yes Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacak güvenilir bir firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.Tam size göre bir firma profili..

yes İşimizi yaparken özgür bir çalışma anlayışıyla kimseden emir almadan çalışabilecek kendi tercihlerinizle işinizi yönetebileceksiniz.

yes Çevrenizden ve arkadaşlarınızdan ekip kurarak kariyer sahibi olabilecek sevdiğiniz kişilerle beraber para kazanarak mutluluğu paylaşa bileceksiniz.

yes ANIL kalitesi ile ürün iade etme fırsatı ile güvenli iş yapacaksınız.


 nasıl bir iş  piaff-SIK-SORULAN-SORULAR  piaff-NEDEN-PIAFF-NETWORK


indirimlifiyatlar


kampanya

PİAFF ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Şirketimizin ürün yelpazesi, katalogdan satış yapan firmalar içerisinde en geniş kategoriye sahip olanlardan bir tanesidir. Tekstil, Temizlik, Kozmetik, Pratik mutfak araçları ve diğer ürün gruplarıdır. Ürünlerimizi ayrıntılı incelemek için aşağıdaki butonu tıklayıp kapsamlı bakabilirsiniz.

detay

Üyelerimizin İşimizle İlgili Görüşleri

Nuran Bektaş

Piaff networkla çalışmaktan çok keyif alıyorum. Böyle kazançlı bir firmanın mensubu olmak bana güven veriyor. Sizde benim gibi kazanabilirsiniz

Responsive image

Kübra Aktı

Kurulduğu günden bu yana dürüstlüğü ispatlanmış her eve lazım olan ürünleri katalogda bulunduran yerli sermayeyle kurulan bir şirkette çalışmak ayrıcalıktır.

Responsive image

Ali Çakar

Uzun yıllardan bu yana doğrudan satış şirketlerinin içerisindeyim. Piaff Ailesinin sermayesinin güçlü olması, kaliteli ürünler ve kazanç planı beni işime bağlıyor.

Responsive image

Blog'tan Son Yazılar

Tümünü Göster ->

Piaff 2018 Yeni Kataloğu Çıktı

Piaf Network Marketing sistem 2018 yılına bomba gibi girerek kazanç planında büyük değişiklikler yaparak temsilcilerine sürpriz yaptı. [...]

DEVAMINI OKU

Neler Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirim

Hayat günden güne pahalılaşıyor, özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar için hayat cenderesi içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Ancak [...]

DEVAMINI OKU

Para Kazanılacak Yeni İş Fikirleri

Bir iş kurmak ve kendi çabanızla bir yerlere gelmek ayakta durmak istiyorsanız, hangi iş alanlarının daha kazançlı olduğunu bilmeniz gerekme[...]

DEVAMINI OKU

piaff katılPIAFF’A KATIL

Piaff Networking ile sen de hemen kazanmaya başla...
Şirketimiz ve işimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir,
Siz de kazanarak hayallerine ulaşan Piaff temsilcilerinden olabilirsiniz.
detay